Uzupełnienie propozycji

Master-Bud to nie tylko dystrybutor drzwi zewnętrznych Gerda czy okien PCV, ale również uznany sprzedawca stolarki aluminiowej dla odbiorców hurtowych, a także klientów indywidualnych. Wszystkie proponowane przez nas elementy to połączenie wyjątkowej odporności, a w konsekwencji także długoletniej trwałości. Zdecydowanie częściej te lekkie konstrukcje o wyjątkowej elastyczności doceniają architekci i inwestorzy, co kiedyś wcale nie było takie oczywiste. W kompleksowej propozycji Master-Bud znajdziecie Państwo różnego typu konstrukcje. Nie tylko okna, ale także między innymi witryny zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, przedsionki, ścianki działowe, boksy, gabloty, a także pełne fasady budynków.

Asortyment Master-Bud nie ogranicza się jednak tylko do tych elementów, a obejmuje również systemy okienno-drzwiowe bez przegrody termicznej (tzw. aluminium „zimne") oraz z przegrodą termiczną (tzw. aluminium „ciepłe"), a także systemy fasadowe. Jesteśmy przekonani, że tak nasza bogata propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Pozostała część oferty

Master-Bud to przede wszystkim dystrybutor drzwi zewnętrznych Gerda, a także bram garażowych i elementów stolarki okiennej, w tym okien Krispol. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji. Oprócz głównej oferty jesteśmy w stanie wyposażyć Państwa w trwałe i funkcjonalne parapety zewnętrzne i wewnętrzne oraz zamki do drzwi Gerda. Świadczymy także usługi serwisu gwarancyjnego drzwi Gerda. W przypadku jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt z przedstawicielem Master-Bud.

Zobacz katalog Stolarka aluminiowa Gerda

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com