Produkt od zaufanego dystrybutora

Podobnie jak w przypadku wybierania drzwi drewnianych zewnętrznych czy innych elementów stolarki okienno-drzwiowej, tak i w przypadku bram garażowych, należy zwrócić uwagę na szereg elementów. Na pierwszym miejscu powinny być wymiary bramy garażowej. Należy wziąć pod uwagę na przykład nie tylko sam samochód, ale także samo usytuowanie garażu i bramy garażowej. Kupując bramy garażowe Gerda czy bramy garażowe Krispol możecie Państwo liczyć na pełną pomoc naszych pracowników, którzy pomogą dostosować kupowane modele do Waszej sytuacji.

Nie mniej istotne jest sprawdzenie wodoszczelności oraz izolacji akustycznej zakupywanych bram garażowych. Chroni to naszą własność przez niespodziewanym zalaniem wodą czy hałasem. W momencie zakupu bram garażowych Gerda lub też bram garażowych Krispol ważny jest także ostateczny pomiar, gdzie uwzględniamy takie elementy jak grubość tynków lub też izolacji. Dlatego tak ważne jest, żeby wykonywać go po wykończeniu garażu.

Pomoc na każdym kroku

Firma Master-Bud z Lublina świadczy usługi wszystkim klientom zgłaszającym się z zamiarem zakupu bram garażowych lub też drzwi zewnętrznych Gerda czy innych elementów stolarki okienno-drzwiowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji. Jeżeli zgłosicie się Państwo do nas z zamiarem kupna bram garażowych, pomożemy na etapie wyboru, a następnie dopasowywania projektu do Waszych wymagań. Zapraszamy.

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com