Produkt z różnych tworzyw

Jeżeli zgłosicie się Państwo do nas z chęcią zakupu okien Krispol lub innych okien PCV, macie pewność, że pomożemy Wam w doborze odpowiednich parapetów zewnętrznych, które uchronią Wasze ściany przed zaciekami. Jednocześnie zaopatrując się w parapety zewnętrzne należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, bez których nie będą one spełniały swojej roli. Ważny jest kąt nachylenia parapetów zewnętrznych. Z racji tego, że woda ma po nich ściekać, odpowiednie będzie nachylenie o wartości 5o. Ważne są także czynności podejmowane w czasie montażu. Na pewno niekorzystne dla parapetów zewnętrznych jest tynkowanie jego krawędzi. Pod wpływem temperatury może zmieniać swoje wymiary i napierać na ściany, powodując jednocześnie ich pękanie.

Nie tylko parapety zewnętrzne

Master-Bud to nie tylko dystrybutor elementów stolarki okienno-drzwiowej, ale także wszelkich elementów uzupełniających. Oprócz parapetów zewnętrznych posiadamy także parapety wewnętrzne i na przykład liczne zamki do drzwi Gerda. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów propozycji.

Parapety zewnętrzne

  • Ciepły parapet
  • Parapety stalowe
  • Parapety aluminiowe

 

Ciepły parapet – stosowany w nowoczesnym budownictwie, wykonany z twardego polistyrenu ekstradowanego tzw styrodur. Profile takiego parapetu przystosowane są do poszczególnych systemów okien i drzwi PCV, Alu, drewna. Stanowi on oparcie pod parapet zewnętrzny i wewnętrzny. Łatwy w montażu na etapie wstawiania okien i drzwi. Eliminuje problem przedmuchów między oknem a parapetem.

Ciepły parapet

 

 

Parapety stalowe: wykonane są z blachy stalowej grubości 0,75 mm, ocynkowane ogniowo i  następnie malowane proszkowo wg palety RAL. Parapety blaszane są estetyczne, trwałe, niepalne, odporne na chemikalia. Dodatkowo parapety zabezpieczone są folią ochronną przed uszkodzeniem podczas transportu i montażu (do usunięcia po zamontowaniu).

Parapety stalowe

 

 

Parapety aluminiowe wykonane są z blachy aluminiowej Alcan Globalcolor Prof. 2000 o grubości 1,20 mm, powlekane poliestrem.
Parapety aluminiowe: charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania, odpornością na korozję. Są estetyczne i trwałe, odporne na wilgoć, chemikalia. Malowane wg palety RAL

 

 

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com