Propozycja Master

Firma Master-Bud Sp. z o.o. Lublin w województwie lubelskim świadczy autoryzowany montaż i serwis zakupionych drzwi, okien, rolet i bram garażowych. Zajmujemy się montażem drzwi wejściowych do domów i mieszkań, drzwi wewnętrznych – pokojowych, łazienkowych, drzwi przeciwpożarowych, technicznych, rolet okiennych i bram garażowych.

Dysponujemy autoryzowaną grupą instalatorów , która zrealizowała tysiące zleceń u klientów indywidualnych, instytucjonalnych, firm developerskich. Nasi montażyści posiadają wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem i cyklicznymi szkoleniami. Wszystkim, którzy zdecydują się na zakup jednych z naszych okien PCV lub drzwi wewnętrznych, gwarantuje ona wysoki standard usług montażowych.

Profesjonalna obsługa

Standardowa usługa wymiany drzwi i okien obejmuje:

  • wykonanie pomiarów,
  • doradztwo techniczne,
  • transport z wniesieniem zakupionych drzwi/okien,
  • montaż drzwi/okien – wszystkie niezbędne materiały zapewnia firma,
  • naprawa uszkodzonych ościeży, poprzez wykonanie tynków zaprawą  murarską,
  • sprzątanie po zakończonych pracach,
  • uprzątnięcie i wywóz odpadów budowlanych.

Jako Autoryzowany Partner Gerdy świadczymy całodobowy autoryzowany serwis drzwi  antywłamaniowych Gerda, bram garażowych Gerda, Krispol i Wiśniowski. W związku z tym, jeżeli będą posiadali Państwo problem z otworzeniem bądź zamknięciem drzwi, bram garażowych Gerda, bram garażowych Krispol lub bramy Wiśniowski, prosimy o kontakt z nami. Działania podejmujemy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com