Zgodnie z trendami

Wszystkie drzwi Porta, w tym drzwi wewnętrzne to produkty przedstawiające aktualne trendy na rynku stolarki drzwiowej. W ofercie są wszystkie rodzaje i standardy drzwi (w tym na przykład różnego typu drzwi drewniane), występujące w rozmiarach standardowych oraz nietypowych. Modele Porta Decor i Porta Nova szczególnie polecane do domów i mieszkań. Szeroka gama oklein naturalnych w kolekcji Natura Koncept to oferta dla osób szukających wysokich standardów wykończenia drzwi wewnętrznych. Nie zwykle trwałe, odporne na intensywne użytkowanie kolekcje drzwi CPL, Portaperfekt sprawdzą się idealnie w obiektach użyteczności publicznej. Drzwi Porta to ponad 100 kolorów w  ponad 400 modeli.

Bogactwo modeli i kolorów

Drzwi wewnętrzne czy drzwi wejściowe do domu to nie tylko bogactwo modeli i kolorów oraz jakość produkcja. Niezmiernie ważną rzeczą jest profesjonalny montaż drzwi, gwarantujący jakość takiej usługi. Autoryzowana Grupa Montażowa dodatkowo pozwala zaoszczędzić na zakupach. Firma Master-Bud jako autoryzowany instalator drzwi Porta w Lublinie na zakupione i zamontowane drzwi udziela 5-letniej gwarancji.

Porta to jednak nie jest jedyny producent, z którym współpracujemy. W Lublinie i woj. lubelskim jesteśmy znani przede wszystkim jako dystrybutor produktów Gerda. Oferujemy między innymi drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne Gerda, a także bramy garażowe tej marki. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji firmy Master-Bud, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu z przedstawicielem.

 

Drzwi Porta

Więcej na stronie www.porta.com.pl

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com