Propozycja stolarki okiennej

Bez względu na to, czy szukacie Państwo bram garażowych czy też elementów stolarki okienno-drzwiowej, należy się kierować szeregiem wytycznych. Nie inaczej jest w przypadku okien PCV. Przede wszystkim, kupując okna PCV czy też jakiekolwiek inne, należy zwrócić uwagę, by były one szczelne. Parametry przepuszczalności powietrza i wodoszczelności są tymi, na które przede wszystkim trzeba spojrzeć. Ten pierwszy decyduje o zatrzymaniu ciepłego pomieszczenia wewnątrz w sytuacji, kiedy na przykład w zimie włączamy ogrzewanie. Nieodłączna z parametrem zachowania powietrza jest wodoszczelność, która gwarantuje, że nie musimy się obawiać niespodziewanego zalania.

Akustyka i kolorystyka

W dalszej kolejności przy wybieraniu odpowiednich okien PCV należy zwrócić uwagę na to, ile energii możemy stracić przez szyby i profile okienne. Zdolność do izolacji akustycznej jest szczególnie istotna w przypadki okien PCV, których zadaniem będzie oddzielenie mieszkańców od ruchliwych ulic. Gwarantujemy również różne warianty kolorystyczne proponowanych elementów stolarki okiennej. Firma Master-Bud stawia na pełen komfort klientów, a jest on możliwy tylko w przypadku, gdy Ci mają nieograniczone możliwości wyboru.

Klienci mogą liczyć między innymi na okna PCV firmy Krispol. Uznany producent stolarki okienno-drzwiowej jest jednym z naszych najważniejszych kontrahentów.

Okna PCV

Parapety

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com