Solidny produkt od znanego producenta

Propozycja okien Krispol to przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie w zakresie stolarki okiennej. Macie Państwo pewność, że wybierając tego producenta, stawiacie na innowacyjne rozwiązania wprowadzane w produkcji okien PCV, które następnie mają przełożenie na parametry techniczne. Zachowanie ciepłego powietrza gwarantuje, że ogrzewane zimą pomieszczenie nie będzie się ochładzać, a wodoszczelność zapewni zabezpieczenie w czasie ulewnego deszczu i rozwiąże występujące czasem problemy z przeciekającymi oknami. Okna Krispol to także odpowiednia izolacja akustyczna i termiczna. Oferujemy produkty w bardzo różnej kolorystyce.

Zachęcamy również do zapoznania się z propozycją bram garażowych Krispol. Firma ta bowiem nie ogranicza swojego działania wyłącznie do produkcji okien PCV.

 

Zobacz katalog Krispol

 

Okna PCV KRISPOL

  • FEN 92
  • FEN 85
  • FEN 76
  • FEN 70

FEN 92
OKNA KLASY PREMIUM

Okna spełniające idealnie wymagania budownictwa pasywnego (Uw=0,76 W/(m2K)).

Mimo, że dostosowane są do szklenia o grubości nawet 60 mm, udało się nam nadać im elegancki wygląd. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe.

Bogaty wybór wyposażenia dodatkowego, możliwość wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania w opcji Bikolor gwarantuje dopasowanie do wystroju wnętrza i do elewacji.

od uw=0,76 [W/m2K]Okna Krispol

FEN 85
NOWOCZESNY SYSTEM OKIEN PASYWNYCH

Okna FEN 85 są zbudowane z profili o głębokości 85 mm i energooszczędnych pakietów szybowych z ciepłą ramką. Są wyposażone w rozszerzony system uszczelnień z dodatkowym, środkowym uszczelnieniem skrzydła.

Dzięki 6-komorowej budowie profili zachowujemy odpowiednią szerokość komór, co pozwala uzyskać optymalną izolację cieplną. Wszystko to sprawia, że okna FEN 85 spełniają rygorystyczne wymagania domów pasywnych.

Bogaty wybór akcesoriów oraz szeroka oferta kolorystyczna zapewniają dopasowanie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

od uw=0,76 [W/m2K]Okna Krispol

FEN 76
NAJCIEPLEJSZE OKNA W SWOJEJ KLASIE

Okna o klasycznej, prostej formie, dostępne także w wersji FEN76 5R – ze skrzydłem o zaokrąglonym profilu.

Szeroki 5 komorowy profil pozwala osiągnąć bardzo niski współczynnika przenikania ciepła i znajdują zastosowanie w domach energooszczędnych.

Pamiętaj o możliwości wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania ich w opcji Bikolor.

od uw=0,83 [W/m2K]Okna Krispol

FEN 70
KOMFORT DLA TWOJEJ RODZINY

Eleganckie i trwałe okna z podwójnym uszczelnieniem, o bardzo korzystnych dla okien tej klasy współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej.

Dzięki funkcjonalnym dodatkom bez trudu dopasujesz okna i drzwi tarasowe do twoich wymagań.

Pamiętaj o możliwości wykonania okien w jednolitej kolorystyce lub okleinowania tylko od strony zewnętrznej.

od uw=1,02 [W/m2K]Okna Krispol

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com