Bogata oferta

Obecnie Erkado dysponuje bogatą ofertą, obejmującą drzwi drewniane zewnętrzne oraz wewnętrzne płytowe w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowe STILE oraz drzwi hybrydowe TWIN. W tym miejscu musimy zaznaczyć, że proponowana przez nas całkowicie nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Propozycja drzwi drewnianych zewnętrznych oraz wewnętrznych firmy Erkado powinna spotkać się z zainteresowaniem klientów.

Odważna produkcja

Klienci, którzy korzystają z drzwi drewnianych zewnętrznych, wewnętrznych lub ościeżnic Erkado doskonale wiedzą, że firma ta jest synonimem innowacyjności połączonej ze sprawdzoną metodą produkcji. Pierwszy zakład do wyrabiania elementów stolarki drzwiowej powstał w 1976 roku w Chwałowicach i od tego czasu różne osoby mogą korzystać z efektów pracy firmy. Szczególny nacisk kładziony jest na to, by wyrabianiem czy to drzwi drewnianych zewnętrznych czy też wewnętrznych zajmowały się osoby o odpowiednich kwalifikacjach, a także doświadczeniu zawodowym. Możecie być Państwo pewni, że zakupione elementy będą spełniać swoją rolę.

Szeroka propozycja

Master-Bud w swojej propozycji bazuje nie tylko na produktach marki Erkado, ale także korzysta z artykułów od innych producentów. Szczególnie rozbudowana jest propozycja drzwi zewnętrznych, wewnętrznych i bram garażowych Gerda. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferta, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem. Odpowie on na wszelkie nurtujące pytania.

Więcej na stronie www.erkado.pl

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com