Solidny wyrób

Drzwi drewniane zewnętrzne to nie tylko ozdoba mieszkania lub domu. Przede wszystkim są odpowiedzialne za ochronę i bezpieczeństwo, które jest najważniejszą wartością dla wszystkim domowników.

Drzwi drewniane zewnętrzne oprócz walorów technicznych powinny także komponować się estetycznie z obiektem, w którym się zamontowane. Muszą pasować do stylu budowlanego, a także kolorystyki i potrzeb użytkowników. Oprócz tych parametrów, drzwi zewnętrzne powinny się także charakteryzować odpowiednią izolacją termiczną. Wszystkie te walory zapewnia aprobowana przez różnych klientów seria drzwi drewnianych zewnętrznych Stolterm. Jest to jedyny sposób, by Państwa obiekt budowlany stworzył termiczną i stylistyczną jedność, której synonimem będą odpowiednio dopasowane drzwi zewnętrzne. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z propozycją firmy Master-Bud, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy zajmowali się pomocą w wyborze odpowiednich modeli stolarki okienno-drzwiowej i montażem drzwi oraz montażem okien u niejednego klienta.

Konkretne modele

Firma Master-Bud w Lublinie oferuje drzwi zewnętrzne drewniane STOLPAW wykonane w pięciu różnych technologiach produkcyjnych:

  • drzwi OPTIMUM+,
  • eleganckie drzwi NOVUM+,
  • nowoczesną linię drzwi FAVORIT,
  • drzwi cechujące się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej STOLTERM (energooszczędne drzwi pasywne),
  • drzwi aluminiowe ALUWOOD.

Każdy z powyższych rodzajów drzwi drewnianych zewnętrznych idealnie dopasuje się do Państwa potrzeb. Master-Bud w Lublinie prowadzi sprzedaż i profesjonalny montaż drzwi Stolpaw.

 

Zobacz KATALOG Drzwi drewniane STOLPAW

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com