Dla firm i przedsiębiorstw

Bramy garażowe Gerda czy bramy garażowe Krispol to tylko część oferowanych przez nas produktów. Swoją propozycję kierujemy bowiem nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do firm i przedsiębiorstw, które potrzebują solidnie wykonanych i sprawnie działających bram przemysłowych. Dzięki firmie Krispol możemy wyposażyć klientów w bramy segmentowe, a także drzwi serwisowe i drzwi boczne o niskim progu. Wszystkie bramy przemysłowe, podobnie jak jest to w przypadku bram garażowych Krispol, są połączeniem bezpieczeństwa i wygody. Zapewniamy różne warianty kolorystyczne. Wszyscy, którzy zgłoszą się do Master-Bud w celu zakupienia konkretnego typu bramy przemysłowej, mają gwarancję profesjonalnej obsługi.

Profesjonalne usługi

Zgłaszając się do Master-Bud, możecie być Państwo pewni tego, że zaopiekują się Wami pracownicy o dużej wiedzy i doświadczeniu zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Klienci mogą liczyć nie tylko na bramy garażowe, ale także na przykład na drzwi drewniane zewnętrzne i drzwi wewnętrzne Gerdy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Bramy Przemysłowe KRISPOL

  • VENTE K2 RFS 60
  • STALOWA K2 IM
  • ALUMINIOWA K2 IA
  • ALUMINIOWA K2 IP

STALOWA K2 IS
TŁOCZENIE WĄSKIE

Bramy stalowe K2 IS to niezawodne zabezpieczenie obiektów przemysłowych. Użytkownicy cenią je za trwałość, odporność na warunki zewnętrzne i solidną konstrukcję. Codzienną obsługę ułatwia szeroki wybór automatyki i dodatków.

Bramy Przemysłowe KRISPOL

Bramy Przemysłowe KRISPOL

STALOWA K2 IM
V-PROFILOWANIE

Bramy stalowe K2 IM to połączenie wytrzymałej, stalowej konstrukcji z lekką, innowacyjną formą, skutecznie zabezpieczające każdy budynek firmowy. Ze względu na stylistykę stosuje się je w nowoczesnych obiektach. Panele mają gładką fakturę i unikalny wzór przetłoczeń.

Bramy Przemysłowe KRISPOL

Bramy Przemysłowe KRISPOL

ALUMINIOWA K2 IA
TŁOCZNIE WĄSKIE

Bramy K2 IA wykonane są z blach aluminiowych i wypełnione pianką poliuretanową o właściwościach izolacyjnych, grubości 40 mm. Zastosowanie aluminium pozwala obniżyć ciężar płaszcza bramy niemal o połowę w porównaniu z bramą stalową.

Bramy Przemysłowe KRISPOL

Bramy Przemysłowe KRISPOL

ALUMINIOWA K2 IP
PRZESZKLONA

Nowoczesny design i maksymalne wykorzystanie naturalnego światła zapewniają bramy zbudowane z sekcji przeszklonych. Wypełnienie paneli bram stanowi pojedyncza lub podwójna szyba z trwałego i odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego.

Bramy Przemysłowe KRISPOL

Bramy Przemysłowe KRISPOL

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com