Funkcjonalność i estetyka

Aby zakupione u nas okna Krispol czy też okna PCV innego producenta odpowiednio prezentowały się w domu, bardzo istotne jest dobranie pasujących parapetów wewnętrznych. Ich wybór jest na pewno łatwiejszy niż w przypadku parapetów zewnętrznych. Nie musimy bowiem zwracać uwagi na potencjalne warunki atmosferyczne, wpływające na ich stan techniczny. Parapety wewnętrzne są bardzo ważną częścią procesu mieszania się zimnego powietrza od okna i ciepłego z grzejników. Są też odpowiedzialne za zatrzymywanie kurzu wydostającego się z grzejników. Gdybyście Państwo zdecydowali się na pomieszczenie bez parapetu, nie będzie to błędem, ale należy liczyć się z tym, że ściany nad oknem będą brudne.

Uzupełnienie propozycji

Proponujemy Państwu parapety wewnętrzne z wielu różnych materiałów, a wszystko zależy od Waszych indywidualnych preferencji. Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji. W ramach oferty elementów stolarki okienno-drzwiowej dysponujemy także szeregiem innych elementów uzupełniających. U nas na przykład zaopatrzycie się Państwo w zamki do drzwi Gerda.

Parapety wewnętrzne

  • Aglomarmur (konglomerat marmurowy)
  • Marmur
  • Granit

 

Powstaje z wyselekcjonowanych odłamków skalnych połączonych specjalnymi żywicami epoksydowymi. Są bardzo trwałe, dzięki gładkiej powierzchni łatwo je utrzymać w czystości. Nie ulegają poplamieniu, odporne na ścieranie, znakomicie imitują parapety kamienne.

 

 

Skała – kamień naturalny, w zależności od domieszek przybiera różne barwy: białą, Sarą, brązową , czarną, zilona różową. Od wieków stosowany jako materiał budowlany.

 

 

Kamień naturalny ze względu na łatwość cięcia i polerowania oraz bogatą i piękną kolorystykę używany jest w budownictwie jako kamień budowlany i dekoracyjny o wysokiej odporności na ścieranie oraz warunki atmosferyczne.

 

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com