Propozycja Master-Bud

Bramy garażowe rolowane, nazywane także przez wiele osób roletowymi i żaluzjowymi, są rozwiązaniami nie tylko funkcjonalnymi, ale także estetycznymi. Gwarantują odpowiedniej jakości izolację akustyczną i cieplną, co jest podstawowym czynnikiem decydującym o kupnie tego, a nie innego modelu. Jeżeli chodzi o użytkowanie tego typu bram garażowych, to ich mechanizm bardzo przypomina ten rolet stosowanych w oknach i drzwiach balkonowych. Bardzo dużym plusem tego typu konstrukcji jest ilość zajmowanego miejsca. Bramy garażowe rolowane nie potrzebują dużej przestrzeni, co jest zaletą w sytuacji, gdy nie mamy jej dużo do zagospodarowania.

Bramy garażowe rolowane każdorazowo kupuje się w zestawie z napędem elektrycznym, który jest odpowiedzialny za jej ruch. W Master-Bud dostaniecie Państwo solidne wykonane nie tylko bramy rolowane, ale także bramy garażowe Krispol i bramy garażowe Gerda. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szczegółowej propozycji, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Bramy rolowane

  • STALOWA R1 SD
  • STALOWA R1 SS

STALOWA R1 SD
OCIEPLONA

Pancerz ocieplonej bramy rolowanej R1 SDP zbudowany jest ze stalowych profili o wysokości 10 cm. Wypełniamy je izolatorem ciepła w postaci pianki poliuretanowej. Właściwości izolacyjne wzmacnia również system uszczelnień górnych (uszczelka nadprożowa), bocznych (uszczelki szczotkowe) oraz dolnych (uszczelnienie listwy dolnej).


BRAMY ROLOWANE

BRAMY ROLOWANE

STALOWA R1 SS
NIEOCIEPLONA

Bramy R1 SS to ekonomiczne rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się we wnętrzach obiektów lub w obiektach niewymagających izolacyjności termicznej. Pancerze bram zbudowane są z jednościennych profili stalowych, ocynkowanych ogniowo. Występują w wersji z system sprężynowy (R1 SSG) lub z elektrycznym napędem bocznym (R1 SSP).


BRAMY ROLOWANE

BRAMY ROLOWANE

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com