Poznaj nas!

Master-Bud Sp.  z o.o. jako uznany na rynku regionalny dystrybutor woj. lubelskiego działa już od 1999r. Takie produkty jak drzwi zewnętrzne Gerda czy bramy garażowe Gerda zapewniamy zarówno odbiorcom hurtowym, jak i tym indywidualnym. Nasza oferta to przede wszystkim:

  • Drzwi antywłamaniowe do mieszkań i domów,
  • Drzwi drewniane zewnętrzne oraz drzwi wewnątrzlokalowe,
  • Drzwi przeciwpożarowe, techniczne, drzwi stalowe,
  • Energooszczędne drzwi i okna PVC, aluminium,
  • Bramy garażowe segmentowe, rolety zewnętrzne,
  • Zamki do drzwi, wkładki, kłódki, klamki,
  • Profesjonalny, autoryzowany montaż drzwi i okien,
  • Serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny Gerda.

Państwo kupują, my montujemy

W naszym salonie firmowym przy ul. Rusałka 1 w Lublinie znajdziecie Państwo wyeksponowane wyroby największych i najsolidniejszych polskich producentów – liderów branży: GERDA, KRISPOL, PORTA, POL-SKONE, STOLPAW, DRE, VDS, Okna KRISPOL.

Starannie wyselekcjonowani dostawcy umożliwiają stworzenie takiej oferty, która pozwala nam się dostosować do potrzeb wielu różnych klientów. Pracownicy Master-Bud z kolei wezmą na siebie obsługę nowo powstających inwestycji mieszkaniowych. Zajmujemy się dostawą i montażem drzwi oraz montażem okien. Podejmujemy się różnych robót budowlanych związanych z wymianą między innymi drzwi zewnętrznych i okien PCV, oraz bram garażowych w państwowych instytucjach budżetowych (we wszelkich jednostkach wojskowych, szkołach, szpitalach, budynkach administracji państwowej.

Grupa naszych pracowników od montażu okien i montażu drzwi to fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem i licznymi szkoleniami w montażu stolarki otworowej. Dzięki temu zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych produktów.

Biuro Handlowe

Adres
ul.Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon
+48 81 525 81 57
e-mail
info@master.lublin.pl

Salon Firmowy

Adres
ul. Rusałka 1, 20-103 Lublin
Telefon
+48 81 532 84 97
e-mail
rusalka@master.lublin.pl
wykonanie: kasai1.com